ونسا پارادی و وینونا رایدر همسران سابق جانی دپ

وینونا رایدر و ونسا پارادی همسران سابق جانی دپ در اظهارات خود به عنوان شاهد در پرونده قضایی این هنرپیشه از وی دفاع کردند.

جانی دپ از نشریه “سان” برسر مقاله ایی که در سال ۲۰۱۸ او را به عنوان فردی که همسر را کتک می زند توصیف کرده بود شکایت کرده است.

امبرهرد که شاهد اصلی نشریه “سان” است ادعا کرده است که در طول دوران زناشویی جانی دپ با او سوء رفتار فیزیکی داشته است. دپ این اتهامات را تکذیب کرده و اظهار داشته است که :هرد” کسی است که باید به عنوان متهم سوء رفتار فیزیکی معرفی شود.

ونسا پارادی و وینونا رایدر

جانی دپ از همسران سابقش وینونا رایدر و ونسا پارادی خواسته به عنوان شاهد از کاراکترش دفاع کنند. آنها شخصا در دادگاه حاضر نشدند اما اظهاریه ها آنها به عنوان شاهد منتشر شده است.

اظهارات وینونا رایدر

رایدر نوشته است: من او را به عنوان بهترین دوستم به حساب می آورد. همانقدر که به من نزدیک است به خانواده ام نیز نزدیک است.

رایدر که چهار سال از ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۳ با جانی دپ بود در ادامه این اظهاریه آورده است: من جانی را بسیار خوب می شناسم. ما چهار سال با هم بودیم و من او را بهترین دوستم می دانم. رابطه ما یکی از مهمترین روابط من در طول زندگی ام بوده است. من تجربه خودم را در این جا بازگومی کنم. مسلما در طول ازدواج با امبر حضور نداشتم اما با توجه به تجربه ام از این اتهام بسیار شوکه شدم و ناراحت هستم.

deema-sign حتما بخوانید: نگاهی به پرفروشترین فیلمهای جانی دپ

در ادامه اظهارات وینونا رایدر آمده است: این مسئله که جانی فردی به شدت خشن است، آخرین چیزی است که درباره جانی می تواند به ذهنم خطور کند. نمی توانم ذهنم را به روی این اتهامات ببندم. او هیچ وقت و هرگز نسبت به من خشن نبود. هرگز بدرفتار نبود و و هرگز نسبت به هیچ کس دیگر بدرفتاری و خشونت نشان نداد. من واقعا و صادقانه او را یک مرد واقعا خوب می دانم. فردی دوست داشتنی که به دیگران اهمیت می دهد و حامی افرادی است که دوست دارد. من با او احساس امنیت می کردم.

رایدر اضافه کرده است: نمی خواهم کسی را دروغگو خطاب کنم، اما براساس تجربه خودم از جانی، غیر ممکن است که بتوانم این اتهامات را باور کنم. این اتهامات بسیار ناراحت کننده هستند.

اظهارات ونسا پارادی

ونسا پارادی به عنوان یکی از همسران سابق جانی دپ اظهارات امبر هرد را نگران کننده توصیف کرده است. وی به عنوان کسی که از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۲ با جانی دپ در ارتباط بوده است اظهار داشت که جانی را فردی مهربان، با توجه، سخاوتمند و پدری مهربان می داند. پارادی نوشته است: سرصحنه فیلمبرداری، هنرپیشه ها، کارگردانها و کل عوامل اون را تحسین می کردند، چرا که جانی فردی متواضع است که رفتاری محترمانه با همه دارد. همچنین یکی از بهترین هنرپیشه هایی است که همه ما دیده ایم.

پارادی نوشته است که اتهامات امبر هرد هیچ شباهتی به جانی واقعی که من می شناسم ندارد و براساس سالها تجربه ام می توانم بگویم که او هرگز نسبت به من بد رفتار و خشن نبود.

در ادامه اظهارات ونسا پارادی آمده است: این اظهارات نگران کننده باعث شده حرفه جانی تحت تأثیرقرار بگیرد، متأسفانه مردم این حقایق نادرست را باور کرده اند.

جانی دپ و امبر هرد در سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند اما هر سال پس از آن درخواست طلاق و جانی دپ را متهم به سوء رفتار کرد. جانی دپ این ادعا را تکذیب کرد و پرونده با دریافت ۷ میلیون دلار توسط امبر هرد خارج از دادگاه حل و فصل شد. امبر هرد هم مبلغ را به خیریه اهدا کرد. شرط رازداری هم به پرونده آنها اضافه شد که طرفین را از صحبت در عموم درباره این رابطه منع می کرد.

اگرچه امبر هرد د ر سال ۲۰۱۸ در مطلبی که برای واشنگتن پست نوشته بود ادعا کرده بود که قربانی خشونت خانگی شده است. اگرچه در این مطلب اشاره ای به جانی دپ نشده بود اما وکلای دپ دادخواستی ۵۰ میلیون دلاری مبنی بر افترا علیه امبرهرد به دادگاه ارائه دادند.

جانی دپ در آن زمان اظهار داشت که خودش قربانی خشونت خانگی شده است.

 

جدیدترین فیلمهای جانی دپ را در کاناپه ببینید:

قتل در قطار سریع السیر شرق

شهر دروغ ها

جانوران شگفت انگیز ۲

دیدگاه خود را وارد نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *