تماشای فیلم در تلویزیون در نگاه اول!

این روزها با پیشرفت تکنولوژی و خو گرفتن همه ما با تلفن های همراه، تماشای فیلم و سریال و حتی دنبال کردن اخبار هم به ابزارهای رسانه ای دیگری جز تلویزیون منتقل شده است. در تلفن همراه اغلب ما یک نرم افزار آنلاین تماشای محتوای ویدیویی چه از جنس شبکه های تلویزیونی و چه از جنس تماشای فیلم و سریال وجود دارد و از طریق گوشی ارتباط خود را با جهان بی انتهای محتوای تصویری حفظ می کنیم. اما هر چه قدر هم که استفاده از گوشی همراه مسیر دستیابی به این محتوا را کوتاه کرده باشد، همچنان لذت تماشای فیلم در تلویزیون با گوشی همراه قابل قیاس نیست!

 

نظر محققان و مردم درباره تماشای فیلم در تلویزیون

رادامز پرا؛ دانش آموخته و محقق فرانسوی حوزه تاتر و مردم شناسی معتقد است: فضایی که تلویزیون در مقایسه با یک لپ تاپ در خانه شما می گیرد، ممکن است تقریباً یکسان باشد چه تصویری از یک لپ تاپ به طور مستقیم در جلوی شما باشد ، چه یک تلویزیون بزرگ LED با چند متر فاصله از مبل راحتی شما یا فیلم بلند دو طبقه سینما در حالی که صندلی‌ها را در حالت نیمه خوابیده قرار داده اید، تفاوت‌های بسیار زیادی را در تجربه کلی روانشناختی و تأثیری که تماشای فیلم در در بطن در روان شما می‌گذارد، وجود خواهد داشت.

تماشای فیلم و سریال در تلویزیون به دلیل اسکرین بزرگ تر ، کیفیت صدای بالاتر، وضوح بیشتر و دقت بیشتر در جزئیات درک متفاوتی از فیلم به مخاطب خواهد داد. طبق نظرسنجی شبکه اینترنتی فیلم و سریال apple tv در ۸۷% از کسانی که یک فیلم را در گوشی موبایلشان تماشا کرده اند، وقتی که برای بار دوم فیلم را در صفحه نمایش تلویزیون تماشا کرده اند از حجم جزئیاتی که از دست داده اند شگفت زده شده اند. پس نباید تاثیر تماشای فیلم در تلویزیون را نادیده گرفت.

راهکار تکنولوژی برای آسان کردن تماشای فیلم در تلویزیون

خوشبختانه با متداول شدن شبکه های آنلاین تماشای فیلم و سریال در ایران و هوشمند شدن تلویزیون ها و قابلیت نصب اپلیکیشن های android tv، تماشای فیلم و سریال در تلویزیون ها کار سختی نیست. اما نکته ای نباید از آن غافل شد، این است که با افزایش سرسام آور قیمت دلار و همچنین افزایش قیمت کالاهای الکترونیکی هنوز قشر قابل توجهی از جامعه از تلویزیون های هوشمند محرومند و حتی اگر مخاطب شبکه های اینترنتی پخش فیلم و سریال باشند اما نمی توانند لذت فیلم دیدن در تلویزیون را تجربه کنند.

راهکاری که چند سالی می شود که برای این قشر از مخاطبان فیلم و سریال وجود دارد استفاده از اندروید باکس است. اندروید باکس یک تی وی باکس است که با سیستم‌عامل اندروید کار می‌کند. سیستم‌عامل اندروید به‌حدی محبوب است که کاربران بسیار زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با اندروید باکس، به‌راحتی مشغول تماشای جدیدترین فیلم‌ها شوید و جالب آن که امکان وب‌گردی و انجام بازی‌های اندروید هم با تلویزیون، وجود دارد!

کاناپه نیز برای راحتی بیشتر مخاطبانش در همکاری با شرکت مکسیدر که یکی از مهم ترین برندهای اندروید باکس در ایران است، اپلیکیشن اندروید تی وی اش را با نصب خودکار و سه ماه اشتراک هدیه کاناپه را برای خریداران اندروید باکس های برند مکسیدر فراهم کرده است. به این صورت که تمام کسانی که مدل های مختلف اندروید باکس های مکسیدر را خریداری کنند علاوه بر این که اپلیکیشن اندروید تی وی کاناپه روی این دستگاه نصب است و نیازی به دانلود آن نخواهید داشت، سه ماه اشتراک رایگان هم هدیه می گیرید و بدون پرداخت هزینه می توانید جدیدترین فیلم و سریال و انیمیشن های روز جهان را در کاناپه تماشا کنید تا لذت تماشای فیلم در تلویزیون را به سبک کاناپه تجربه کنید.

همکاری با کاناپه در جهت راحتی مردم در تماشای فیلم در تلویزیون

پلتفرم نمایش آنلاین فیلم  وسریال کاناپه با فراهم کردن زیرساخت ها و تلاش برای همگانی کردن فرهنگ تلویزیون آنلاین، آمادگی همکاری با سایر برندهای تولید کننده دستگاه های اندروید باکس اعلام می‌کند و در صورتی که برندی تمایل به همکاری سازمانی با سازمان کاناپه در جهت تخقق این هدف را داشته باشد به راحتی می تواند با شماره مخصوص به همکار های سازمانی که در صفحه درباره ما قرار دارد با ما در ارتباط باشد.

پس در صورتی که از صاحبان کسب و کارهای تولید اندروید باکس هستید و به بالا بردن کیفیت تماشای فیلم برای خانواده ایرانی که لایق بهترین هاست اهمیت می دهید تیم کاناپه منتظرشماست!

آخرین نقدها

دیدگاه خود را وارد نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *