آنا د آرماس در فیلم جدید جیمز باند

تهیه کنندگان فرانچایز ۰۰۷ از آنا دِ آرماس خواسته اند در مراسم فرش قرمز این فیلم بدون بن افلک شرکت کند.

وقتی فیلم جدید جیمز باند با عنوان ” زمانی برای مردن نیست” اکران شود، آنا دِ آرماس می تواند روی پرده نقره ایی بدرخشد. این فیلم قرار است روز ۲۰ نوامبر(۳۰ آبان) اکران گسترده خود را آغاز کند.

آنا د آرماس ۳۲ ساله و بن افلک ۴۷ ساله نزدیک به یکسال است که با هم هستند و اکنون از زوجهای جذاب هالیوود به شمار می روند.

یک منبع در گفتگو با سان اظهار داشت که اگر کل فرش قرمز و روابط و احساسات بن و آنا بگذرد، موضوع اکران اول جیمز باند تحت تأثیر قرار می گیرد.

به دنبال شیوع ویروس کرونا، اکران اول و مراسم فرش قرمز فیلم جدید جیمز باند ” زمانی برای مردن نیست” مدتهاست که به تعویق افتاده است بنابراین تهیه کنندگان این فرنچایز می خواهند تنها ستاره های فیلم در مرکز توجه باشند.

این فیلم در اصل قرار بود آوریل ۲۰۲۰ اکران شود اما مثل بسیاری از فیلمهای دیگر اکرانش به تعویق افتاد.

deema-sign حتما بخوانید: ضربات مهلک ویروس کرونا به صنعت فیلمسازی هالیوود

صفحه توئیتر رسمی فیلم “زمانی برای مردن نیست” اعلام کرده است که این فیلم در ماه نوامبر در بریتانیا و ایالات متحده اکران خواهد شد.

فیلم “زمانی برای مردن نیست” بیست و پنجمین فیلم فرانچایز جیمز باند و پنجمین فیلم دنیل کریگ به عنوان جیمز باند است.

آنا د آرماس
آنا و بن در ماه مارس پس از اتمام فیلم مهیجشان (آب عمیق) رابطه خود را آغاز کردند. از آن زمان این زوج برای حضور زیاد خود در اماکن عمومی بسیار مورد توجه قرارگرفته اند.

آنها وقتی با سگهایشان برای پیاده روی به خیابان می آیند و یا وقتی که سلفیهایشان را در شبکه های اجتماعی به اشکتراک می گذارند توجه بسیاری از مخاطبان و علاقمندان به را به خود جلب می کنند.

این منبع ادامه داد: واقعا یک نمایش جانبی از گزینه های ما خارج است و سرمایه گذاران می خواهند همه تمرکز روی عوامل و ستاره ها باشد.

یک منبع نزدیک به آنا و بن گفته است : این که از نامزدتان بخواهید وقتی شما در نخستین اکران فیلم بزرگ خود شرکت می کنید در خانه بماند، قدری عجیب به نظر می رسد، آن هم زمانی که بن هرکاری که می تواند برای خوشحال کردن آنا انجام می دهد.

deema-sign در کاناپه تماشا کنید: کازینو رویال deema-sign در کاناپه تماشا کنید: شبح

 

دیدگاه خود را وارد نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *