برد پیت

برد پیت یکی از سرشناس ترین بازیگران هالیوود و درمیان بازیگران بسیارمحبوب صنعت فیلمسازی غرب است که به جرأت می توان گفت کمتر مخاطب سینماست که این بازیگر را نشناسد. به مناسبت ۵۷ ساله شدن این بازیگر به حقایقی اشاره کرده ایم که کمتر درباره او می دانید:

بازیگری اولین انتخاب برد پیت نبود

این ستاره که اکنون در عرصه تهیه کنندگی سینما هم فعال است پیش از آغاز خط مشی هنری خود در صنعت سینما، در رشته روزنامه نگاری تحصیل کرده بود و پیش از آن که شانس خود را در هالیوود امتحان کند در مشاغلی چون رانندگی لیموزین، حمل یخچال به داخل آپارتمان ها و حتی پوشیدن لباس یک مرغ بزرگ برای تبلیغ رستورانی به نام “ال پولو لوکو” ظاهر شده بود.

یک ستاره ثروتمند

سیاهی لشکر
برد پیت

برد پیت یکی از بازیگران بسیار پولسازی است که دستمزد بالایی دارد. طی سالها وی میلیاردها دلار از خط مشی هنری بسیار موفق خود دریافتی داشته است. در سال ۲۰۰۵، وی برای یک تبلیغ که در طول مسابقات قهرمانی ملی لیگ فوتبال آمریکایی پخش شد  مبلغی معادل ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار دریافت کرده است.

منابع اولیه، نشان می‌دهند درآمد این هنرپیشه مجبوب از طریق پروژه‌های بازیگری وی و از طریق شرکت تولیدی وی با نام Plan B. ارزش خالص ۳۰۰ میلیون دلاری را داراست. وی بار‌ها در فهرست فوربس بین بازیگران پردرآمد جهان رده بندی شده است. به خصوص در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ حضوری پررنگ بین ثروتمندان جهان کسب کرده است.

جذاب ترین مرد دنیا

برد پیت
برد پیت

برد پیت اولین مردی بود که دوبار توسط مجله پیپل (people) عنوان “جذاب ترین مرد دنیا را دریافت کرد. این دو عنوان در سال ۱۹۹۴ و ۲۰۰۰ به وی تعلق گرفت. پس از وی جورج کلونی، جانی دپ و ریچارد گر هرکدام دوبار این عنوان را دریافت کردند.

تاریخچه جالب روابط برد پیت

برد پیت

پیت سابقه طولانی در برقراری رابطه دارد. در سال ۱۹۹۰ وی و ژولیت لوئیس وقتی که برد پیت ۲۷ ساله و ژولیت لوئیس ۱۷ ساله بودند رابطه آنها در رسانه ها منعکس شد. این ستاره تحسین شده سینما پس از آن با گوئینت پالترو ستاره اواسط دهه ۹۰ بود اگرچه رابطه آنها در سال ۱۹۹۷ به پایان رسد. پس از آن برد پیت با جنیفر انیتسون ملاقات کرد و با هم ازدواج کردند. پس از چند سال این ازدواج به پایان رسد و او  رابطه عاشقانه ایی را با آنجلینا جولی آغاز کرد.

برد پیت

طرفدار بزرگ یک برنامه تلویزیونی

این ستاره محبوب یکی از طرفداران بزرگ یک برنامه بدلکاری تلویزیونی در MTV است که در اوایل دهه ۲۰۰۰ بسیار پرطرفدار بود. بعدها خودش هم دریکی از اپیزودهای این برنامه ظاهر شد اما لباس یک میمون را پوشیده بود قابل تشخیص نباشد.

برد پیت بازیگری را بسیار جدی می داند

این ستاره پرطرفدار هالیوود خط مشی هنری خود را بسیار جدی گرفته و گفته می شود که حاضر است تا هر سطحی پیش برود تا به ۱۰۰ درصد حالات کاراکتر خود برسد.

وی برای فیلم “باشگاه مشت زنی” به دندانپزشک مراجعه کرد تا دندان جلویش برای نقش تایلر داردن لب پریده به نظر برسد. پس از اتمام فیلمبرداری دندان خود را درست کرد.

شکایت برد پیت از جواهر فروشی انگشتر جنیفر انیتسون شکایت کرد

برد پیت

همه دنیا از روزهای عاشقانه جنیفر انیتسون و برد پیت خبر دارند. برد پیت شرکت سازنده حلقه ازدواجشان را به دادگاه کشید. قرار بود این حلقه طراحی انحصاری داشته باشد. پس از ساخت این حلقه برای جنیفر انیتسون به سفارش همسرش شرکت سازنده طرح آن را دوباره تولید کرد و به فروش رساند.

 

deema-sign در کاناپه تماشا کنید: روز روزگاری در هالیوود deema-sign در کاناپه تماشا کنید: به سوی ستارگان deema-sign در کاناپه تماشا کنید: قتل جسی جیمز deema-sign در کاناپه تماشا کنید: پس از خواندن بسوزانید deema-sign در کاناپه تماشا کنید: متفقین deema-sign در کاناپه تماشا کنید: رکورد بزرگ deema-sign در کاناپه تماشا کنید: خشم deema-sign در کاناپه تماشا کنید: هفت سال در تبت deema-sign در کاناپه تماشا کنید: هفت

آخرین نقدها

دیدگاه خود را وارد نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *